Corparate

Who are we?

Corparate

Türkiye'de körük imalatı 1994 yılında Askörük ile başlamıştır. Sektörde yerli üretimin öncülüğünü yapan firmamız yapısı itibariyle bir aile şirketidir

1994 yılında tek bir ürün modeli ile faaliyetlerine başlamış olan firmamız, gelişen ve değişen talepleri karşılamak üzere gerekli yenilikleri ve AR-GE çalışmalarını tamamlamış; modern üretim tekniklerini benimsemiş ve üretim kalitesini dünya standartlarının üzerine çıkartmıştır. İmalat sürecinde yüksek kalite ve müşteri talepleri her zaman temel önceliğimiz olmuştur. İmalata başladığımız günden bu yana müşterilerimizin makinalarını mümkün olan en sağlıklı ve uzun ömürlü şekilde çalıştırmaya devam edebilmeleri için ürünlerimizi talepler doğrultusunda özel olarak tasarlamakta ve bilgisayar kontrollü CNC makinaların yardımı ile maksimum hassasiyette üretmekteyiz.

01.01.2007 tarihinden itibaren kızak koruma körüklerini alman kaynaklı sistemle üretiyoruz. Bütün körüklerimizde alman teknik tekstil körük kumaşları kullanıyoruz. 

Türkiye'nin sanayi şehirlerini geziyor olmamız kendi sektörümüzde bizi 1 numara kılmıştır.

* Makinaların ve tezgahların çalışma prensiplerini biliyoruz.

Körüklerin hangi makina veya tezgahta nasıl bir ortamda ve hangi şartlarda çalışması gerektiğini biliyor ve körükleri imal ederken bu unsurları gözönünde bulunduruyoruz.

* Arge çalışmalarına önem veriyoruz

Bu amaçla sık sık yurtdışı seyahatlerinde bulunuyoruz. Gelişmiş batı ülkelerindeki rakiplerimiz hangi teknik ve yöntemler kullanıyor, hangi materyallerden faydalanıyor bunları takip ediyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Hayal ettiklerinize hareket kazandırmak,

- Gelişen teknolojiyi takip etmek,

- Teknik problemlerin iyi takibi ve müdahelesi,

- Şekil ve ölçüde sınır yoktur.


As Körük Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
General Manager

ALİ GÜNÇAL