Kurumsal

Biz Kimiz?

Kurumsal

As körük firması 1994 yılında kurulmuş bir aile firmasıdır. Her geçen yıl içerisinde çalışmalarına büyük bir önem vermiştir.

1994 yılında sadece freze tezgahı körükleriyle başlayan bu serüven sonunda teknik çalışanlarımız ve yenilenmiş makina parkurumuzda 400 m² kapalı alanda her türlü kızak ve mil koruma körükleri, Cnc işleme merkezleri, z eksenleri için aliminyum palet sistemleri, Tezsan tos torna kızak sıyırıcıları, Fermuarlı körükler, Cnc ler için Teleskopik metal körükler, her türlü kızak sıyırıcıları imal eder duruma gelmiştir.

01.01.2007 tarihinden itibaren kızak koruma körüklerini alman kaynaklı sistemle üretiyoruz. Bütün körüklerimizde alman teknik tekstil körük kumaşları kullanıyoruz. 

Türkiye'nin sanayi şehirlerini geziyor olmamız kendi sektörümüzde bizi 1 numara kılmıştır.

* Makinaların ve tezgahların çalışma prensiplerini biliyoruz.

Körüklerin hangi makina veya tezgahta nasıl bir ortamda ve hangi şartlarda çalışması gerektiğini biliyor ve körükleri imal ederken bu unsurları gözönünde bulunduruyoruz.

* Arge çalışmalarına önem veriyoruz

Bu amaçla sık sık yurtdışı seyahatlerinde bulunuyoruz. Gelişmiş batı ülkelerindeki rakiplerimiz hangi teknik ve yöntemler kullanıyor, hangi materyallerden faydalanıyor bunları takip ediyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

- Hayal ettiklerinize hareket kazandırmak,

- Gelişen teknolojiyi takip etmek,

- Teknik problemlerin iyi takibi ve müdahelesi,

- Şekil ve ölçüde sınır yoktur.


Askörük Makina Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
General Manager

ALİ GÜNÇAL